ROTA Özel Öğretim Kursu

ROTA ÖZEL ÖĞRETİM KURSU

-Üniversite Hazırlık
-Lise Ara Sınıflar

16 Yıllık Deneyim...ROTA Özel Öğretim Kursu konusunda uzman danışmanları eşliğinde mesleki rehberlik, eğitsel rehberlik, yönlendirme ve psikolojik danışmanlık modülleriyle öğrencilerimizin tüm sorunlarına akılcı ve bilimsel çözüm imkanı sunuyor...
Üniversite Hazırlık Programı

Üniversite Hazırlık ProgramıÖğrencilerimize 6 kişilik sınıflarda kişiye özgü eğitim modeliyle rehberlik ve danışmanlık hizmetlerimiz ile kaliteli bir eğitim sunuyoruz.

Alanında yetkin ve deneyimli öğretmen kadrosuyla, öğrencilerimizin iyi bir gelecek elde edecekleri üniversiteyi kazanmalarını sağlamak,Öğrencinin gereksinim duyduğu tüm sınav ve okul sınavlarına yönelik ihtiyaçlarını karşılamak...

Lise Arasınıflar Programı

Lise Arasınıflar ProgramıÖğrencilerimize 8 kişilik sınıflarda kişiye özgü eğitim modeliyle rehberlik ve danışmanlık hizmetlerimiz ile kaliteli bir eğitim sunuyoruz.

Yoğunlaştırılmış ders, konu anlatımı ve soru çözümleri uygulanır. Öğrencilerimizin deneme sınavlarında ve okul sınavlarınaki başarı grafikleri ve konu analizleri incelenip ek çalışmalar ile eksikliklikler giderilir.