ROTA Dil Okulu

Rota Dil Okulu

Rota Kids-Teenage

Rota Kids-Teenage

ROTA KIDS

Günümüzde İngilizce artık dünya dili konumundadır. İnsan beyninin en esnek olduğu ve dilin en etkin şekilde öğrenilebildiği yaşların çocukluk yaşları, olduğunu bilimsel araştırmalar kanıtlıyor. Erken yaşta anadilin yanında eş zamanlı öğrenilen dil, anadil kadar kusursuz ve aksansız olabiliyor. İngilizce dersleriyle öğrencilerimize konuştuğu dilin dışında bir dil kullanarak iletişim kurma becerisini kazandırmak , İngilizceyi sevdirmek ve özgüvenle kullanıp, çağdaş dünyaya sağlıklı uyum sağlamaları hedeflenmektedir.

Doğru metodla ,erken dönemde öğrenilen yabancı dil,hayata bir adım önde başlamak demektir. Rota Dil Okullarında Öğrencilerimiz dil yetisini, aktivitelere dahil olarak ve severek kazanacaklardır. Öğrencilerimizin iyi bir eğitim alması için seviye tespit sınavı ile kendisine en uygun sınıflara yerleştirilecektir. Seviye tespit sınavı temel konuların ölçüldüğü gibi okuma, yazma, dinleme, konuşma ve kelime bilgisinden oluşan 50 soru bulunmaktadır. Dil seviyesine uygun sınıflarda, alanında uzman Türk ve yabancı eğitmenler ve eğitim dökümanlarımızla geleceğe hazırlama ve başarılı olma imkanını sunuyoruz.

ROTA TEENAGE

Rota Teenage Programs, lise öğrencilerinin ingilizce alt yapısını geliştirmeye yönelik hazırlanmış genel ingilizce programıdır. A1,A2,B1,B2 olmak üzere 4 kurdan oluşur.Her kurda Avrupa Dil Portfolio'su kriterleri doğrultusunda öğrencinin, okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerileri geliştirilir. Uluslararası standartta ingilizce öğrenmeleri ve ileride yurtdışı eğitimi ve uluslararası kariyerlerinde gerekli olan ingilizce sınavlarını hazırlanmaları kendilerine olan güvenlerini daha da arttıracak ve geleceklerine güvenle bakacaklardır.