ROTA Dil Okulu

ROTA
DİL OKULU

-ROTA KIDS&ROTA TEENAGE
-GENEL İNGİLİZCE
-TOEFL -IELTS-LYS-5-YDS

16 Yıllık Deneyim...İngilizce ile küçük yaşlarda tanışmamıza rağmen dil eğitiminin yetersiz olduğunun hepimiz farkındayız. Günümüz koşullarında İngilizce bilmenin zorundalık halini alması, kimileri için çok büyük bir sorun teşkil etmektedir. Rota Dil Okulları bu algıyı değiştiren; öğrenci odaklı, keyifli aktivitelerle hazırlanmış her yaş ve seviyeye uygun programlarla öğrencilerine sunar. Bu kapsamda LYS-5, YDS, TOEFL ve IELTS sınavlarına yönelik bir eğitim uygular.
ROTA KIDS&ROTA TEENAGE

ROTA KIDS&ROTA TEENAGEErken dönemde öğrenilen yabancı dil,hayata bir adım önde başlamaktır.

Günümüzde ingilizce artık dünya dili konumundadır.,İnsan beyninin en esnek olduğu ve dilin en etkin şekilde öğrenilebildiği yaşların çocukluk yaşları,olduğunu bilimsel araştırmalar kanıtlıyor.

GENEL İNGİLİZCE

GENEL İNGİLİZCEKurumumuzun dil okulu kur sistemi, 6 seviyede değerlendirilmektedir.

Tüm seviyelerimizde yabancı öğretmen eşliğinde pratik yaparak,öğretmenlerimizin hazırladığı aktivitelere katılarak akıcı bir şekilde konuşabilirsiniz.Tüm öğrencilerimize düzey belirleme sınavı yapılır.

TOEFL -IELTS-LYS-5-YDS

TOEFL -IELTS-LYS-5-YDSÖğrencilerimiz 5 Kişilik sınıflarda sınavlara özel programlar ile hazırlanmaktadır.

Öğrencilerimiz yaş ve ingilizce seviyelerine göre sınıflarına yerleştirilecektir.Deneyimli, dinamik, Türk ve yabancı öğretmenler eşliğinde; renkli faaliyetlerle dolu ingilizce programı öğrencilerimizi beklemektedir.